Solgaz SP-67P EKO PIEKARNIK

 • EKO PIEKARNIK Solgaz SP-67P (piec kuchenny, piekarnik) - innowacyjny piekarnik z funkcją czyszczenia przez pyrolizę, sterowanie dotykowe
Producent: Solgaz
2 399,00 zł
2 299,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

EKO PIEKARNIK Solgaz SP-67P

 

EKO PIEKARNIK Solgaz SP-67P stał się doskonałym uzupełnieniem płyt kuchennych Solgaz.

Ważnym elementem jest dopasowanie stylistyczne do pozostałych produktów Solgaz, między innymi czarne szło oraz czerwona kolorystyka menu.

Bezpieczeństwo - Po pierwsze chłodzone cztero-warstwowe drzwi piekarnika, a po drugie bezpieczne czyszczenie pyrolityczne.

 

Piekarnik SP-67P to EKO piekarnik, wyposażony w pyrolizę, która gwarantuje użytkownikowi czyszczenie bez użycia chemii.

 

EKO piekarnik posiada elegancki, szklany i intuicyjny panel, który z łatwością przeprowadzi Cię po swoich funkcjonalnościach. Po prostu musisz go mieć!

 

EKO CZYSZCZENIE PIEKARNIKA DO ZABUDOWY SP-67P

Piekarnik do zabudowy EKO SP-67-P wyposażony jest w funkcję pyrolizy. Umożliwia ona rozgrzanie urządzenia do temperatury 500oC. Tak wysoka temperatura spala nawet trudne plamy tłuszczu i zanieczyszczenia, które powstają podczas pieczenia. Wystarczy, że po zakończonym procesie spalania zbierzesz powstały popiół suchą ściereczką. Zaletą tej technologii jest możliwość dokładnego wyczyszczenia trudnych zakamarków piekarnika z termoobiegiem, bez konieczności usuwania blach i prowadnic oraz – co bardzo ważne – bez stosowania chemii! Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, energii i będziesz przy tym eko!

 

PIEKARNIK SP-67P TO PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO

EKO piekarnik do zabudowy to urządzenie niezwykle bezpieczne – możesz śmiało korzystać z niego nawet wtedy, kiedy w Twoim domu biegają małe dzieci. Posiada zabezpieczenia w postaci blokady drzwi w momencie osiągnięcia wysokiej temperatury wewnątrz urządzenia. Front piekarnika wyposażony jest w 4-warstwowe, chłodzone drzwiczki, które nie poparzą rąk podczas przypadkowego dotknięcia. Są zabezpieczeniem również w momencie czyszczenia komory.

 

WIĘCEJ ZNACZY SMACZNIEJ

Podczas wyboru odpowiedniego sprzętu zwróć uwagę na wielkość piekarnika do zabudowy. Wymiary urządzenia to 550 x 575 x 540 mm, pasują zarówno do dużej, jak i mniejszej kuchni. 67 litrów i teleskopowe prowadnice to ogromna zaleta EKO piekarnika. Dzięki niemu pomieścisz znacznie więcej potraw, zarówno dla rodziny, jak i znajomych. Idealny do dań na każdą okazję. Decydując się na ten model piekarnika, oszczędzisz na rachunkach za energię – sprzęt cechuje się wysoką efektywnością energetyczną A.

 

FUNKCJONALNE WNĘTRZE

Piekarnik do zabudowy SP-67-P to idealny sprzęt zarówno dla początkującego, jak i zaawansowanego domowego kucharza. Posiada 11 funkcji, w tym funkcję czyszczenia opierającego się na pyrolizie. Przygotujesz w nim wyśmienite ciasta i wypieki z owocami. To piekarnik z termoobiegiem, który rozprowadza ciepło we wnętrzu urządzenia, co pozwala na równomierny wypiek potrawy z każdej strony. Piekarnik elektryczny do zabudowy SP-67P posiada panel dotykowy – może być sterowany jednym dotknięciem. Urządzenie będzie gotowe do pracy, jeśli wybierzesz odpowiedni tryb i ustawisz wymaganą temperaturę. Sprzęt szybko się nagrzewa i dokładnie wypieka każdą potrawę. Przygotujesz w nim kilkudaniowy obiad oraz pyszne, domowe ciasto.

 

Funkcje piekarnika:

 • rozmrażanie (temp. max 60st. C)
 • opiekacz wzmocniony (temp. max 250st. C)
 • opiekacz/grill powierzchniowy (temp. max 250st. C)
 • opiekacz/grill z termoobiegiem (temp. max 250st. C)
 • pieczenie z dolną grzałką (temp. max 250st. C)
 • pieczenie (góra, dół) + termoobieg (temp. max 250st. C)
 • suszenie (sam termoobieg) (temp. max 250st. C)
 • pieczenie (góra, dół) (temp. max 250st. C)
 • pieczenie dół + termooobieg (temp. max 250st. C)
 • opiekacz/grill powierzchniowy + termoobieg (temp.max 250st. C)
 • automatyczne czyszczenie pyrolityczne (temp. max 500st. C)

 

Wyposażenie piekarnika:

 • uchwyt do blach i rusztów
 • mały ruszt
 • duży ruszt
 • taca do pieczenia
 • zestaw rusztu do rożna

 

Parametry techniczne:
Producent:
Solgaz
Klasa energetyczna:
A
Wymiary zew. (mm):
595x595x550
Wymiary wew. (mm):
488x330x415
Temperatura nagrzewania (st C):
50-250
Moc całkowita (W):
2900-3450 / 3000-3570
Moc grzałek (W):
1900+1000W górna / 1200W dolna
Gwarancja:
2 lata
Oświetlenie żarowe:
25W

24 miesiące - door-to-door - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Gwarancja producenta, serwis w formie DOOR-TO-DOOR (w razie awarii serwis zjawia się u klienta w domu).

Opinie naszych klientów
pixel