Garnki i patelnie

ilość znalezionych towarów: 44

Wysokiej jakości garnki: komplet garnków Twoich marzeń!

Komplety garnków marki Gerlach składają się z wysokiej klasy naczyń o zróżnicowanej pojemności. W rozbudowanej ofercie znajdziesz zarówno garnki wykonane ze stali nierdzewnej, jak i nowoczesne modele z lekkiego aluminium. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wielkie zmiany mogą wnieść do kuchni nowe garnki!

 

Komplet garnków ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest materiałem, który w wymagających, kuchennych warunkach radzi sobie wyjątkowo dobrze. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnię w wysokiej klasy naczynia, które w nienagannym stanie będą służyć przez długie lata, z wielką przyjemnością prezentujemy komplety garnków ze stali nierdzewnej 18/10. Wysokie stężenie chromu oraz niklu znacznie zwiększa możliwości metalu – stal jest nie tylko wytrzymała na urazy mechaniczne, ale również niestraszne są jej wysokie temperatury oraz ostre detergenty i wysokie ciśnienie wytwarzane w zmywarkach. W katalogu marki Gerlach znajdziesz komplety złożone z sześciu, ośmiu, dziewięciu lub dziesięciu elementów.

 

Komplet garnków Gerlach – wysoka jakość ceniona od wieków

Wybierając jeden z kompletów garnków marki Gerlach, zapewniasz sobie najwyższy komfort codziennej pracy w kuchni. Co ważne, każdy garnek z bogatej kolekcji kompatybilny jest ze wszystkimi rodzajami kuchenek. Wybierając zestaw garnków Gerlach, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia starannie zaprojektowany, ergonomiczny i bezpieczny w użyciu produkt najwyższej jakości.

 

Jeśli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiewającym tym samym Wasze wątpliwości. Na wszystkie urządzenia z tej kategorii udzielamy gwarancji.

pixel