Akcesoria płyty gazowe

ilość znalezionych towarów: 14

Akcesoria do czyszczenia sprzętów kuchennych Solgaz

W naszym sklepie dostępne są trzy produkty, które znacznie ułatwiają utrzymywanie czystości produktów Solgaz na satysfakcjonującym poziomie. Pierwszy z nich to skrobak do płyt ceramicznych będący bardzo przydatnym akcesorium zapewniającym komfortowe czyszczenie. Za jego pomocą szybko i łatwo wyczyszczą Państwo nawet silne i uporczywe zabrudzenia. Drugim produktem, który zapewni wysoki poziom czystości, jest preparat z dodatkiem środków uszlachetniających. Za jego pomocą szybko i skutecznie pozbędziecie się nawet najsilniejszych zabrudzeń powstałych przy eksploatacji kuchenek, płyt i innych sprzętów kuchennych. Kupując oba produkty jednocześnie, mają Państwo gwarancję, że czyszczenie produktów Solgaz będzie jeszcze szybsze i dokładniejsze. Trzeci produkt to zestaw środków czyszczących Solgaz - zestaw przygotowany przez producenta w którego skład wchodzą: 4 różnego rodzaju płyny oraz skrobak.

 

Kamień do pieczenia

Sklep Gaz pod szkłem oferuje Państwu kamień do pieczenia, za pomocą którego w swoim piekarniku przygotujecie pizzę w iście włoskim wydaniu. Dzięki swojej gładkiej powierzchni oraz prostemu kształtowi utrzymanie go w należytej czystości jest bardzo proste. Oczywiście oprócz pizzy można przygotowywać na nim także inne wypieki, takie jak chleby czy bułki.

 

Zasilacz awaryjny

Urządzenie to pozwala na podtrzymanie pracy płyty gazowej Solgaz w przypadku awarii prądu. Czas pełnej pracy zasilacza to 5 godzin, a w stanie czuwania do 48 godzin. Urządzenie włącza się automatycznie w przypadku wykrycia przerwy w dostawie prądu.

      pixel