Solgaz

ilość znalezionych towarów: 1

Płyta indukcyjna Solgaz „Bez granic”

Płyta indukcyjna firmy Solgaz to świetne urządzenie, które cechuje połączenie atrakcyjnego designu z nieprzeciętnymi możliwościami. Oferowany w naszym sklepie produkt to innowacyjne rozwiązanie, które samo „lokalizuje” garnek. Co więcej, płyta indukcyjna podczas pracy się nie nagrzewa, stając się w ten sposób w pełni bezpieczną dla dzieci. Urządzenie to posiada także ciekawe rozwiązanie – booster – pozwalające cieszyć się przygotowaną potrawą szybciej nawet o 30%.

 

PŁYTA INDUKCYJNA Solgaz KOMFORT SI-2T

Solgaz SI-2T to tańsza alternatywa do płyty Solgaz „Bez granic”, to wspaniały produkt dla osób, które cenią sobie komfort gotowania. Strefa Flex i wyznaczone pola ułatwiają wybór miejsca, na którym umieścisz naczynie. 

 

Co wyróżnia płyty indukcyjne produkowane przez Solgaz?

  • zaprojektowane został w stylu minimalistycznym, dzięki czemu świetnie wkomponują się w każdą kuchnię – szczególnie nowoczesnego typu,
  • dzięki płaskiej powierzchni oraz brakowi odstających elementów czyści się je szybko i łatwo,
  • pole grzewcze płyty wyłącza się automatycznie – wystarczy zdjąć z niej garnek,
  • płyta bez granic ze względu na swoje spore rozmiary oraz możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni płyty pozwala umieścić na niej nawet trzy garnki po jednej stronie,
  • płyta komfort daje wygodę użytkowania dzięki strefie Flex.

 

W przypadku pytań związanych z płytą indukcyjną Solgaz zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo.

      pixel