Solgaz

ilość znalezionych towarów: 18

Płyty gazowe Solgaz – rewelacyjne kuchenki bez płomienia

 

W naszej ofercie znajdą Państwo kuchenki gazowe Solgaz będące prawdziwym hitem. Posiadają one bowiem specjalne palniki, które umieszczone zostały pod płytą ceramiczną. Zapewnia to świetny wygląd oraz znacznie ułatwia ich czyszczenie. Płyta gazowa na szkle firmy Solgaz to także rozwiązanie niezwykle oszczędne. Według zapewnień producenta zużywają one bowiem aż do 50% mniej gazu niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych urządzeń. Płyta grzewcza gazowa Solgaz nagrzewana jest przez palniki jedynie w wyznaczonych miejscach – pozwala to na zminimalizowanie start ciepła. Produkty te są nie tylko bardziej ekonomiczne, ale i ekologiczne niż ich zwykłe odpowiedniki. Zużywają one minimalną ilość energii elektrycznej, a także produkują dużo mniej tlenku węgla. Producent przy projektowaniu swoich kuchenek gazowych nie zapomniał także o kwestii bezpieczeństwa. Urządzenia Solgaz nie emitują otwartego płomienia, co eliminuje ryzyko przypadkowego podpalenia. Kuchenki te posiadają także podwójne zabezpieczenie chroniące przed uciekaniem gazu. Warto wspomnieć także o polach grzewczych, które w momencie nagrzania się zmieniają swój kolor na czerwony.

 

W naszym sklepie kupią Państwo kuchnie Solgaz z serii GPC dostępne w kilku wariantach, jeśli chodzi o ilość palników. Oferujemy modele 2+1, 3+1 oraz 4+1. Wybór ten pozwala na dobranie wielkości i możliwości płyty w zależności od Państwa potrzeb. Dostępne w naszym asortymencie kuchenki gazowe z płytą szklaną objęte są dwuletnią gwarancją typu door-to-door.

 

Nowością na rynku są płyty gazowe Solgaz z serii OPTIMA, jest to najnowszy model płyty gazowej bez płomieni, która posiada nowoczesny, minimalistyczny design. Optima to płyta kuchenna z gazem pod szkłem – udoskonalonej następczyni sztandarowej płyty Solgaz GPC.

      pixel