Solgaz GPC 4+2 pyta gazowa

  • Płyta gazowa Solgaz GPC 4+2 - innowacyjna płyta gazowa, typu 'gaz pod szkłem', posiada wbudowaną funkcję Timer'a (wyłącznik czasowy)
Producent: Solgaz
3 390,00 zł
3 299,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Solgaz GPC 4+2

 

Gaz pod szkłem, płyta bez płomieniowa

 

Płyta Solgaz GPC 4+2 to nowoczesny design, ekologia, komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania płyty w czystości.

 

Płyta z funkcją Timer - tzn. wyłącznik czasowy.

Funkcja ta daje możliwość ustawienia czasu pracy każdego z palników z osobna (od 1 do 99 minut).

 

 

Sprzedawana płyta jest przeznaczona do zabudowy, oznacza to że można ją montować w szafkach kuchennych (minimum 80cm szerokości) lub bezpośrednio w blacie zespolonym.


GPC 4+2 posiada 4 aktywne palniki gazowe (13cm, 16cm, 16cm, 20cm) oraz dwa pole pasywne tzw. darmowe palniki.

 

Płyta gazowa ceramiczna GPC 4+2 wyróżnia się ukrytymi palnikami, które spalają gaz katalitycznie – dzięki temu jest on wykorzystany efektywnie. Korzyścią tego rozwiązania jest zmniejszenie produkcji dwutlenku węgla oraz łatwe utrzymanie przestrzeni w czystości, bowiem zanieczyszczenia i tłuszcz nie osadzają się na meblach i ścianach.

 

Konstrukcja palników na płycie gazowej pod szkłem pozwala zredukować zużycie gazu aż do 50%. Gaz pobierany jest tylko w momencie nagrzewania sprzętu. Kuchenka GPC 4+2 to wyjątkowo ekonomiczna płyta gazowa. Cztery pola działają standardowo, natomiast dwa pola darmowe nagrzewają się bez konieczności pobierania gazu przy okazji gotowania na palnikach. To rozwiązanie doskonale sprawdza się podczas gotowania zupy lub utrzymywania odpowiedniej temperatury potraw.

 

Płyta gazowa GPC 4+2 to idealne rozwiązanie dla kuchni o większych rozmiarach – pasuje do szafek o szerokości 80 cm. Jest niezastąpiona dla dużej rodziny – miłośników gotowania, którzy cenią sobie przestrzeń i swobodę ustawiania garnków. Elegancki, prosty design sprawdzi się właściwie w każdej kuchni. Płyta gazowa 4 pola to gwarancja bezpieczeństwa, nawet jeśli w Twoim domu znajdują się małe dzieci. Marzy Ci się tradycyjne rozwiązanie i nowoczesny styl kuchenki?

Płyta gazowa 4+2 to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 

Ważne informacje

    • Darmowy palnik (darmowe pole) umieszczony jest nad kanałami spalin, dzięki czemu wykorzystuje energie spalin, która w standardowych płytach jest wypuszczana w powietrze. Pole to nie pobiera gazu a korzysta jedynie z ODZYSKANEJ energii spalin. Dzięki czemu w pełni odzyskujemy energie spalin bez użycia gazu. Pole to jest oznaczone poziomymi kreskami.
    • Dzięki spalaniu gazu w temperaturze do 800st. Celsjusza (tzw. spalania katalityczne) spaliny są do 10 razy czystsze niż w wypadku standardowych płyt gazowych.
    • Dokładne spalanie gazu pod szkłem, pulsacyjna praca palników oraz odzysk ciepła przez „darmowe palniki”, to dzięki temu płyty Solgaz zmniejszają zużycie gazu od 30% do 50% w stosunku do tradycyjnych kuchni gazowych.
    • Płyty gazowe SOLGAZ nie wymagają specjalnych naczyń przy gotowaniu potraw - co jest jej przewagą nad płytami indukcyjnymi.

 

 

Parametry techniczne:
Producent:
Solgaz
Rozmiar palników (cm):
13
,
2x 16
,
20
Wymiary (dł. x szer. x wys. mm):
495x770x110
Moc nominalna (kW):
~ 7,0
Przyłącze gazowe:
R1/2
Gwarancja:
2 lata produkt

24 miesiące - door-to-door - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Gwarancja producenta, serwis w formie DOOR-TO-DOOR (w razie awarii serwis zjawia się u klienta w domu).

Opinie naszych klientów
pixel