Okapy

ilość znalezionych towarów: 110

Okapy kuchenne zapewniające wysoką wydajność przy cichej pracy

Okapy kuchenne to niezwykle istotny element każdej kuchni. Dlatego przy ich wyborze warto wziąć pod uwagę nie tylko ich design i wydajność, ale także głośność, z jaką pracują. W naszej ofercie umieściliśmy produkty dwóch cenionych firm mogących pochwalić się najwyższej klasy sprzętem kuchennym.
Cichy okap to przyjemność gotowania bez zbędnego hałasu!

 

Inteligentne okapy kuchenne Solgaz

Dostępne u nas urządzenia firmy Solgaz posiadają niezwykle przydatną funkcję automatycznego startu. W przypadku detekcji gotowania – nawet na płycie indukcyjnej – okap włączy się sam. Okap kuchenny Solgaz to zawsze niebanalny, lecz zarazem niezwykle estetyczny wygląd urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku okapów. Bardzo ciekawie prezentuje się okap wyspowy z lampą – jego wygląd z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie nowoczesny styl.

 

Designerskie okapy kuchenne VDB

Ofertę okapów VDB wyróżnia różnorodność, dzięki której wybiorą Państwo produkt pasujący do każdej kuchni. Oferujemy urządzenia o różnych kształtach i kolorach. W zależności od swoich upodobań oraz aranżacji kuchni możecie wybrać produkt w kolorze białym, szarym i czarnym. Spory wybór, który zapewnia producent, stwarza duże możliwości aranżacyjne. Okapy VDB to ciche urządzenie, które zapewniają wysoką wydajność pracy.

 

Zapraszamy na zakupy wszystkie osoby, które chcą w swojej kuchni posiadać wydajny, estetycznie wyglądający okap generujący niski poziom hałasu. W przypadku pojawienia się pytań dotyczących asortymentu dostępnego w tej kategorii zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy przy wyborze urządzenia.

pixel