Bestseller

Solgaz GPC 3+1 płyta gazowa

  • Płyta gazowa Solgaz GPC 3+1 - innowacyjna płyta gazowa, typu 'gaz pod szkłem', wersja z 3 palnikami i 1 polem darmowym
Producent: Solgaz
2 790,00 zł
2 599,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Solgaz GPC 3+1

 

Gaz pod szkłem, płyta bez płomieniowa

 

Płyta Solgaz GPC 3+1 to nowoczesny design, ekologia, komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania płyty w czystości.

 

Płyta z funkcją Timer - tzn. wyłącznik czasowy.

Funkcja ta daje możliwość ustawienia czasu pracy każdego z palników z osobna (od 1 do 99 minut).

 

 

Sprzedawana płyta jest przeznaczona do zabudowy, oznacza to że można ją montować w szafkach kuchennych (minimum 60cm szerokości) lub bezpośrednio w blacie zespolonym.


GPC 3+1 posiada 3 aktywne palniki gazowe (13cm, 16cm, 20cm) oraz pole pasywne tzw. darmowe palniki.

 

Płyta gazowa bez płomieni GPC 3+1 wyposażona jest w ukryte pod ceramiczną powierzchnią palniki, które pracują z pomocą katalitycznego spalania gazu. Dzięki temu gaz jest wykorzystywany efektywnie, zmniejsza się produkcja dwutlenku węgla, a zanieczyszczenia wraz z tłuszczem nie osadzają się na umeblowaniu i sprzęcie kuchennym.

 

Kuchenka to niezwykle ważny element wyposażenia kuchni. Mimo rosnącej popularności płyt indukcyjnych, tradycyjne rozwiązania nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeśli myślisz o zakupie kuchenki gazowej, a marzy Ci się nowoczesny design kuchni, płyta gazowa bez płomieni 3+1 to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

 

Ważne informacje

    • Darmowy palnik (darmowe pole) umieszczony jest nad kanałami spalin, dzięki czemu wykorzystujemy energie spalin, która w standardowych płytach jest wypuszczana w powietrze. Pole to nie pobiera gazu a korzysta jedynie z ODZYSKANEJ energii spalin. Dzięki czemu w pełni odzyskujemy energie spalin bez użycia gazu. Pole to jest oznaczone poziomymi kreskami.
    • Dzięki spalaniu gazu w temperaturze do 800st. Celsjusza (tzw. spalania katalityczne) spaliny są do 10 razy czystsze niż w wypadku standardowych płyt gazowych.
    • Dokładne spalanie gazu pod szkłem, pulsacyjna praca palników oraz odzysk ciepła przez „darmowe palniki”, to dzięki temu płyty Solgaz zmniejszają zużycie gazu od 30% do 50% w stosunku do tradycyjnych kuchni gazowych.
    • Płyty gazowe SOLGAZ nie wymagają specjalnych naczyń przy gotowaniu potraw - co jest jej przewagą nad płytami indukcyjnymi. 

Parametry techniczne:
Producent:
Solgaz
Rozmiar palników (cm):
13
,
16
,
20
Wymiary (dł. x szer. x wys. mm):
495x581x105
Moc nominalna (kW):
~ 5,2
Przyłącze gazowe:
R1/2
Gwarancja:
2 lata produkt

24 miesiące - door-to-door - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Gwarancja producenta, serwis w formie DOOR-TO-DOOR (w razie awarii serwis zjawia się u klienta w domu).

Opinie naszych klientów
5/5
Jacek, Warszawa
Płyta gazowa o niesamowitych parametrach. Idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. Wygląda i działa jak indukcja ale nie wymaga specjalnych garnków. I do tego w eksploatacji jest tańsza niż rozwiązania na prąd.
5/5
SerwisOpiniiOpineo
Polecam, bardziej ustawny produkt niż GPC4+1 (gdzie ma nie ma dużego palnika), szybko się nagrzewa, działa znakomicie ;)
Opinia naszego klienta w Opineo
4/5
SerwisOpiniiOpineo
bardzo dobra
Opinia naszego klienta w Opineo
4/5
pixel