Bestseller

Solgaz GPC 2+1 płyta gazowa

  • Płyta gazowa Solgaz GPC 2+1 - innowacyjna płyta gazowa, typu 'gaz pod szkłem', wersja z 2 palnikami i 1 polem darmowym
Producent: Solgaz
1 890,00 zł
1 799,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Solgaz GPC 2+1

 

Gaz pod szkłem, płyta bez płomieniowa

 

Płyta Solgaz GPC 2+1 to nowoczesny design, ekologia, komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania płyty w czystości.

 

Płyta z funkcją Timer - tzn. wyłącznik czasowy.

Funkcja ta daje możliwość ustawienia czasu pracy każdego z palników z osobna (od 1 do 99 minut).

 

 

Sprzedawana płyta jest przeznaczona do zabudowy, oznacza to że można ją montować w szafkach kuchennych (minimum 60cm szerokości) lub bezpośrednio w blacie zespolonym.


GPC 2+1 posiada 2 aktywne palniki gazowe (13cm, 16cm) oraz pole pasywne tzw. darmowe palniki.

 

Specjalistyczna konstrukcja palników w płycie gazowej ceramicznej umożliwia zmniejszenie zużycia gazu (nawet do 50%), który pobierany jest w momencie nagrzewania się płyty. Sprzęt gaz pod szkłem GPC 2+1 to niezwykle ekonomiczna płyta ceramiczna. Dwa pola działają standardowo, podczas gdy jedna, wyznaczona przestrzeń darmowa, nagrzewa się bez pobierania gazu. Jest idealna do podtrzymywania temperatury potraw.

 

Płyta gazowa bez płomieni to idealny wybór do małej kuchni. Ma kompaktowy rozmiar, przeznaczony dla pary mieszkańców lub małej rodziny. Jej elegancki, minimalistyczny design podkreśli piękno każdej kuchni, zarówno awangardowej, jak i klasycznej. Płyty gazowe pod szkłem to gwarancja bezpieczeństwa i funkcjonalności. Jesteś amatorem tradycyjnego gotowania na gazie i marzysz o nutce nowoczesności? '

 

Płyta gazowa bezpłomieniowa GPC 2+1 to idealny wybór dla Ciebie.

 

Ważne informacje

    • Darmowy palniki (darmowe pole) umieszczony jest nad kanałami spalin, dzięki czemu wykorzystujemy energie spalin, która w standardowych płytach jest wypuszczana w powietrze. Pole to nie pobiera gazu a korzysta jedynie z ODZYSKANEJ energii spalin. Dzięki czemu w pełni odzyskujemy energie spalin bez użycia gazu. Pole to jest oznaczone poziomymi kreskami.
    • Dzięki spalaniu gazu w temperaturze do 800st. Celsjusza (tzw. spalania katalityczne) spaliny są do 10 razy czystsze niż w wypadku standardowych płyt gazowych.
    • Dokładne spalanie gazu pod szkłem, pulsacyjna praca palników oraz odzysk ciepła przez „darmowe palniki”, to dzięki temu płyty Solgaz zmniejszają zużycie gazu od 30% do 50% w stosunku do tradycyjnych kuchni gazowych.
    • Płyty gazowe SOLGAZ nie wymagają specjalnych naczyń przy gotowaniu potraw - co jest jej przewagą nad płytami indukcyjnymi

 

Parametry techniczne:
Producent:
Solgaz
Rozmiar palników (cm):
13
,
16
Wymiary (dł. x szer. x wys. mm):
495x335x110
Moc nominalna (kW):
~ 2,7
Przyłącze gazowe:
R1/2
Gwarancja:
2 lata produkt

24 miesiące - door-to-door - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Gwarancja producenta, serwis w formie DOOR-TO-DOOR (w razie awarii serwis zjawia się u klienta w domu).

Opinie naszych klientów
5/5
Robert, Bydgoszcz
Spodobała mi się od pierwszego wejrzenia. Prostota i doskonałość w wyglądzie, a do tego wielkość idealnie dopasowana do kuchni singla. Sterowanie bardzo intuicyjne, a gotowanie stało się dla mnie przyjemnością.
5/5
Julia, środa
Użytkuję ją w domku letniskowym, w który odpoczywamy w każdy dłuższy weekend. Sprawuje się znakomicie zarówno do zagotowania wody na kawę jak i przygotowania prostego obiadu. Zadowolona jestem z zakupu.
5/5
Michał, Warszawa
Mała i przez to bardzo praktyczna płyta gazowa. Bardzo intrygujące rozwiązanie z tą warstwą szkła na wierzchu. W małych kuchniach jest to idealne zabezpieczenie przed otwartym ogniem, które może być groźne. Funkcje samej płyty też odbiegają od standardu, co świadczy dobrze o samym produkcie. Łatwość czyszczenia w tym przypadku sprowadza sie do prostego przetarcia szmatką. Proste i całkiem przyjemne.
5/5
Dagmara, Kalisz
Idealnie wpasowała się do mej maleńkiej kuchni w kawalerce. Wygląda nowocześnie, łatwo się ją obsługuje i czyści, a funkcja darmowego pola grzewczego jest bardzo przydatna.
5/5
Nina, Warszawa
Bardzo fajne i pomysłowe rozwiązanie. Sprawdza się w maleńkiej kuchni, która chce mieć trochę stylu i nowoczesności :) Działa bardzo fajnie, funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu czystości.
5/5
pixel