Bestseller

Solgaz GPC 4+1 płyta gazowa

  • Płyta gazowa Solgaz GPC 4+1 - innowacyjna płyta gazowa, typu 'gaz pod szkłem', posiada wbudowaną funkcję Timer'a (wyłącznik czasowy)
Producent: Solgaz
3 090,00 zł
2 899,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Solgaz GPC 4+1

 

Gaz pod szkłem, płyta bez płomieniowa

 

Płyta Solgaz GPC 4+1 to nowoczesny design, ekologia, komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania płyty w czystości.

 

Płyta z funkcją Timer - tzn. wyłącznik czasowy.

Funkcja ta daje możliwość ustawienia czasu pracy każdego z palników z osobna (od 1 do 99 minut).

 

 

Sprzedawana płyta są przeznaczona jest do zabudowany, oznacza to że można ją montować w szafkach kuchennych (minimum 60cm szerokości) lub bezpośrednio w blacie zespolonym.


GPC 4+1 posiada 4 aktywne palniki gazowe (13cm, 13cm, 16cm, 16cm) oraz pole pasywne tzw. darmowe palniki.

Model GPC 4+1 jako jedyny z naszej oferty posiada funkcję wychładzania pola darmowego.

 

Płyta gazowa bezpłomieniowa GPC 4+1 wyposażona jest w palniki, ukryte pod powierzchnią ceramiczną. Spalają one gaz katalitycznie, co sprawia, że wykorzystywany jest najbardziej efektywnie. Korzyścią zastosowanej technologii jest zmniejszenie się produkcji dwutlenku węgla, a tłuszcz i zanieczyszczenia nie osiadają na meblach i ścianach, dzięki czemu kuchnię łatwo utrzymać w czystości.

 

Płyta gazowa GPC 4+1 to doskonałe rozwiązanie do średniej i większej kuchni. Jest idealna dla dużej rodziny i amatorów kulinarnych eksperymentów. Minimalistyczne, eleganckie wykończenie podkreśli piękno zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej kuchni. Nasza płyta gazowa to bardzo bezpieczne urządzenie, które sprawdzi się w domu z małymi, ciekawymi świata dziećmi. Jeśli marzy Ci się tradycyjna kuchenka gazowa i cenisz nowoczesną estetykę wykonania, zdecyduj się na płytę gazową 4+1 Solgaz – będziesz zachwycony funkcjonalnością i estetyką tego sprzętu.

 

Ważne informacje

    • Darmowy palniki (darmowe pole) umieszczony jest nad kanałami spalin, dzięki czemu wykorzystujemy energie spalin, która w standardowych płytach jest wypuszczana w powietrze. Pole to nie pobiera gazu a korzysta jedynie z ODZYSKANEJ energii spalin. Dzięki czemu w pełni odzyskujemy energie spalin bez użycia gazu. Pole to jest oznaczone poziomymi kreskami.
    • Dzięki spalaniu gazu w temperaturze do 800st. Celsjusza (tzw. spalania katalityczne) spaliny są do 10 razy czystsze niż w wypadku standardowych płyt gazowych.
    • Dokładne spalanie gazu pod szkłem, pulsacyjna praca palników oraz odzysk ciepła przez „darmowe palniki”, to dzięki temu płyty Solgaz zmniejszają zużycie gazu od 30% do 50% w stosunku do tradycyjnych kuchni gazowych.
    • Płyty gazowe SOLGAZ nie wymagają specjalnych naczyń przy gotowaniu potraw - co jest jej przewagą nad płytami indukcyjnymi.
Parametry techniczne:
Producent:
Solgaz
Rozmiar palników (cm):
2x 13
,
2x 16
Wymiary (dł. x szer. x wys. mm):
495x581x105
Moc nominalna (kW):
~ 5,4
Przyłącze gazowe:
R1/2
Gwarancja:
2 lata produkt

24 miesiące - door-to-door - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Gwarancja producenta, serwis w formie DOOR-TO-DOOR (w razie awarii serwis zjawia się u klienta w domu).

Opinie naszych klientów
5/5
Gracja, Gdynia
Płyta jest zaskakująco fajna. Co prawda nie grzeszy szybkością, ale rekompensuje to mega fajnym sterowaniem i niezłymi opcjami. Potrafi dużo więcej niż zwykłe. I działa fajnie. Jak dla mnie to też bezpieczniejsze rozwiązanie, bo nie ma płomienia.
4/5
Dariusz, Gdynia
Płyta która jest inna. Zmienia sporo w samym gotowaniu. Trzeba się przestawić. Trochę wolniej, ale za to z większym automatyzmem. Można więcej ustawić i płyta inaczej reaguje. A po wszystkim łatwiej się też czyści.
5/5
Patrycja, Rzeszów
Robi wrażenie. Płyta po prosty fajnie wykonana i całkiem ciekawie działająca. Potrafi zaskoczyć niejednego. W tym, jak się nią steruje. I nie tylko.
4/5
Małgorzata, Gdynia
Płyta interesująca. Inna i zaskakująco fajna. Szkło fajnie się czyści. Do tego samą płytą genialnie się steruje. Jedynie mogłaby się szybciej nagrzewać.
4/5
Arek, Wrocław
Poza kratką to całkiem fajnie zrobiona płyta. Wygląd i jakość mega. Ma fajne bajery, których nie znajdziemy w innych płytach. Robi wrażenie i nikt się nie spodziewa że to na gaz.
5/5
Jerzy, Kraków
Odkąd zainstalowałem tę nowoczesną płytę gazową, moja kuchnia nabrała zupełnie nowego charakteru. Ukryte palniki pod szklaną powierzchnią to nie tylko estetyka, ale i bezpieczeństwo - brak otwartego płomienia to wielki plus. Sterowanie jest intuicyjne, a choć rozgrzewa się nieco wolniej, warto było się przestawić. Czyszczenie to teraz pestka. Pomimo drobnych mankamentów designu, jestem pod dużym wrażeniem tej płyty.
4/5
Asia, Bielsko-Biała
Gdyby nie kratka z tyłu, to było by maksymalna ocena. Jest fajnie i robi wrażenie. Płaska, wiec spore ułatwienia w czyszczeniu, bo nic nie przeszkadza. Fajne sterowanie. No jeszcze mogłaby się szybciej nagrzewać.
5/5
Wojtek, Szczecin
Fajna płyta gazowa. Troche się rozgrzewa, ale potem to leci az miło. A potem elegancko się sprząta.
5/5
Barbara, Rzeszów
Zaskakuje tym, ze nie ma tradycyjnych palników. Jest całkowicie płaska i nie widać płomienia z palącego sie gazu. Nie ma płomienia, wiec jest bezpieczniej. A samo szkło wpływa na to, że ta płyta wygląda po prostu wyjątkowo.
5/5
Maksym, Katowice
Szkło. Praktycznie tylko to widzimy. I to zaskakuje w tej płycie. No i sposób sterowania, bo dotykowy, a nie tradycyjnie przez regulacje zaworów z gazem. Daje to ciekawe możliwości, bo sterowanie kompletnie elektroniczne. Pomysłowe i na pewno bardzo nowoczesne.
5/5
Judyta, Poznań
Płyta zaskakuje wyglądem. Płaska, bezpieczna, z rozbudowanymi funkcjami. Nowoczesne sterowanie, które robi wrażenie i zaskakuje. Jak na rozwiązanie gazowe to totalny sztos.
4/5
Miroslaw, Jeleśnia
Nietypowa płyta. Fajnie wykonana, na pewno się podoba. Choć ta kratka z tyłu wydaje się trochę niedopracowana. Ale reszta jest na plus. Sterowanie to bajka. Brak płomienia to większe bezpieczeństwo i brak opcji by cokolwiek zajęło się ogniem. Trochę wolniej się rozgrzewa i dłużej jest ciepła. Ale da się to opanować/wykorzystać ;)
5/5
Jerzy, Opole
Na moje skromne potrzeby jest wystarczająca. Daje radę, co jest po prostu najlepsza opcją. Wszystko działa, jak powinno, do tego wygląd z górnej półki. Fajna opcja jako zamiennik tradycyjnej płyty.
5/5
Karina, Rzeszów
Ma coś więcej niż większość. Do tego jest ładna przez wykończenie szkłem. Robi wrażenie.
5/5
Julitta, Mysłowice
Płyta jest ok. Ma to co powinna mieć, do tego wygląd bardzo nowoczesny. Sterowanie i funkcje też wybiegają poza standardowe możliwości. Tutaj jest spore zaskoczenie, co można zrobić na płycie na gaz.
5/5
Zoja, Poznań
Na pewno jest inna. Wygląda inaczej, działa inaczej, steruje się nią inaczej. Potrafi zaskoczyć. Jak na gazową płytę nie doszukamy się tu tradycyjnych palników, co jest właśnie plusem, bo zmienia wszystko. I ułatwia używanie, sprzątanie. No i sterowanie też kompletnie inne.
5/5
Miłosław, Katowice
Płyta ciekawa, bo technologicznie inna iż tradycyjna. Jakość wykonania całkiem fajna. Pomysł ukrycia palników pod szkłem zmienia właściwie wszystko. Jest dużo ładniej i bezpieczniej.
5/5
Asia, Łódź
Płyta jest inna, jest niezła, wygląd działanie to zupełnie inna bajka. To działa inaczej. Płyta jest pewnym zaskoczeniem. Pozytywnym.
4/5
Aleks, Katowice
Fajna, nowoczesna płyta. Rozwiązania zupełnie inne niż w większości płyt. Sterowanie, szklana powierzchnia. Trochę odstaje ta kratka z tyłu. Mogłaby być ładniejsza, lepiej wykonana. Odbiega poziomem od całości płyty.
5/5
Wojtek, Zielona Góra
Płyta gazowa, która jest niby inna, bo nie ma tradycyjnych palników. Są ale ukryte. Całkiem ciekawa opcja. Brak płomienia, to moim zdaniem większe bezpieczeństwo. Ale przez to troche wolniejsze przekazywanie ciepła. Coś za coś. Funkcje i sterowanie też inne, niż w tradycyjnej płycie, gdzie właściwie tylko sterujemy poziomem płomienia. Tutaj jest inaczej. Na plus.
5/5
Roksana, Poznań
Coś innego w kuchni. Po płytach z palnikami, ta zmienia kompletnie reguły gry. Jest zupełnie inna jakość gotowania, sterowania i samego czyszczenia. No i ten wygląd, który zmienia cały charakter kuchni. Na bardziej nowoczesną.
4/5
pixel