Bestseller

Zestaw płynów Solgaz

  • Zestaw płynów Solgaz - pomoc na trudne w usunięciu zabrudzenia, produkty przygotowane specjalnie pod Solgaz
Producent: Solgaz
Gwarancja: 2 lata
149,00 zł
134,99 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Płyty grzewcze wymagają odpowiedniego czyszczenia i pielęgnacji, która nie zarysuje i nie uszkodzi gładkiej powierzchni. Przydatne mogą być proste preparaty naturalne, jednak przy większych zabrudzeniach sprawdzą się specjalistyczne środki do czyszczenia płyty ceramicznej i innych powierzchni. Kuchenkę należy czyścić po każdym użyciu, jednak przy zaschniętych zabrudzeniach niezawodne są odpowiednie, mocniejsze akcesoria.

 

KROK 1. Czystość.

 

W skład zastawu porządkowego wchodzą 4 środki do czyszczenia płyty ceramicznej i innych powierzchni. Pierwszym z nich jest mleczko „Czystość”, które doskonale nadaje się do walki z trudnymi zabrudzeniami, przypaleniami i plamami, utworzonymi podczas gotowania. Preparat rozpuszcza zabrudzenia i uniemożliwia przywieranie zabrudzeń do powierzchni. Mleczko posiada unikalną formułę z mikro-granulkami, które są w pełni bezpieczne dla płyt kuchennych. Środek do czyszczenia płyty ceramicznej doskonale rozpuszcza tłuszcz i zaschnięte plamy. Nadaje się tylko do wytrzymałych powierzchni ceramicznych.

 

KROK 2. Pielęgnacja

 

Drugim preparatem jest płyn do pielęgnacji płyty (który nazywa się po prostu „Pielęgnacja”) – kolejny krok do uzyskania pięknego wyglądu urządzenia. To ekologiczny, łagodny środek, w którego skład wchodzą skórki pomarańczy, zapewniające piękny zapach w kuchni. Środek do czyszczenia płyty gazowej szklanej posiada skoncentrowaną formułę, która doskonale sprawdzi się w codziennych porządkach. Preparat rozpuszcza tłuszcz i zanieczyszczenia, przy czym jest delikatny dla skóry dłoni i powierzchni czyszczonych.

 

KROK 3. Połysk.

 

Preparatem, który niezwykle ułatwia czyszczenie płyty jest płyn „Połysk”, który sprawia, że powierzchnie kuchenek stają się błyszczące i pozbawione smug. Preparat usuwa delikatne zabrudzenia i chroni powierzchnię przed ich ponownym osadzaniem się. Pozostawia kuchenkę lśniącą i czystą, niwelując nieestetyczne zacieki.

 

Płyn EXTRA

 

W skład zestawu wchodzi również płyn do czyszczenia płyt ceramicznych „Extra”, czyli wielka moc zamknięta w niewielkiej butelce. To skoncentrowany preparat, którego już niewielka ilość wystarczy do wyczyszczenia trudnych zabrudzeń – tłuszczu, przypalenia i trudnych plam, które utworzyły się podczas gotowania na ceramicznej lub szklanej płycie. Tego typu środki do czyszczenia płyty ceramicznej są silnie żrące, w związku z czym należy dobrze ochronić ręce rękawiczkami.

 

Skrobak – przygotuj się do czyszczenia płyty

 

Pierwsze czyszczenie płyty umożliwia skrobak do płyt ceramicznych, którym usuniesz trudne, przypalone zabrudzenia. Narzędzie posiada gumową, komfortową w użyciu rączkę i wymienne ostrza, wykonane z trwałej, wytrzymałej stali nierdzewnej. Skrobak umożliwi Ci pozbycie się zabrudzeń bez zagrożenia porysowaniem powierzchni płyty.

 

Parametry techniczne:
Producent:
Solgaz
Zestaw:
płyn czystość
,
płyn pielęgnacja
,
płyn połysk
,
skrobak
,
płyn extra
,
dodatkowe ostrza

2 lata - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Towar jest objęty 2 letnią gwarancją producenta.

Opinie naszych klientów
pixel