Zestaw sztućców Gerlach Muza

  • Zestaw sztućców Gerlach Muza - zestaw składający się z 24 el., stal nierdzewna 18/10 to właśnie jakość jest głównym walorem produktów Gerlach
599,00 zł
549,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Zestaw sztućców Gerlach Muza

Sztućce Muza to linia oparta na nowoczesnym designie. Elementy zestawu wyróżniają się smukłym kształtem oraz doskonałym wyważeniem. Będą niezwykłą i zjawiskową ozdobą każdego posiłku, a ich pełen wdzięku styl będzie harmonijnie współgrał się z gustowną, porcelanową zastawą.

 

Wykończony wysokim połyskiem oraz wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej zestaw Muza, to perfekcyjna kombinacja solidnego ciężaru i współczesnego wzornictwa.

 

 

24-elementowy komplet dla sześciu osób Muza to perfekcyjne wyważone sztućce, wyjątkowa precyzja użytkowania oraz gwarancja długoletniej satysfakcji z produktu.

Dzięki stali nierdzewnej 18/10 wszystkie elementy zestawu odporne są na działanie korozji i nadają się do mycia w zmywarce.

Firma Gerlach udziela wieczystej gwarancji na wszystkie sztućce Muza.

Sztućce Gerlach podlegają restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Oryginalne, ozdobne opakowanie produktów Gerlach idealnie pasuje na prezent dla najbliższych.


 

Sztućce Gerlach wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 wyróżniają się oryginalnym wzornictwem oraz niezwykłą trwałością. Każdy produkt objęty jest wieczystą gwarancją, która poświadcza nasze zaangażowanie w tworzeniu sztućców, spełniających wysokie standardy jakości.

Parametry techniczne:
Skład zestawu:
Nóż obiadowy – 6 szt.
,
Widelec obiadowy – 6 szt.
,
Łyżeczka do herbaty - 6 szt.
,
Łyżka obiadowa – 6 szt.
Stan produktu:
Określa w jakim stanie znajduje się produkt.
Nowy
Produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu.
Wieczysta gwarancja Gerlach

Każdy produkt Gerlach objęty jest wieczystą gwarancją, która poświadcza nasze zaangażowanie w tworzeniu sztućców, spełniających wysokie standardy jakości.

Opinie naszych klientów
pixel