Zestaw sztućców Gerlach Flames (połysk)

  • Zestaw sztućców Gerlach Flames (połysk) - zestaw składający się z 24 el., stal nierdzewna 18/10 to właśnie jakość jest głównym walorem produktów Gerlach
499,00 zł
249,99 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Zestaw sztućców Gerlach Flames (połysk)

Zestaw sztućców 24 szt. Flames to fantastyczny wybór dla poszukujących nietypowych rozwiązań w designie przedmiotów codziennego użytku. Charakterystycznym elementem tej linii jest odważny, a jednocześnie delikatny grawer przypominający płomień.

 

Te nowoczesne sztućce będą doskonałym towarzyszem podczas popołudniowego spotkania przy herbacie, jak i odświętnych oraz niezapomnianych momentach przy stole. Linia została wyróżniona nagrodą Dobry Wzór 1995.

 

 

24-elementowy komplet dla sześciu osób Flames wyróżnia się perfekcyjnym wyważeniem każdego z produktów, wyjątkową precyzją oraz gwarancją długoletniej satysfakcji z uzytkowania.

Dzięki stali nierdzewnej 18/10, wszystkie elementy zestawu odporne są na działanie korozji i nadają się do mycia w zmywarce.

Firma Gerlach udziela wieczystej gwarancji na wszystkie sztućce Flames.

Sztućce Gerlach podlegają restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Oryginalne, ozdobne opakowanie produktów Gerlach idealnie pasuje na prezent dla najbliższych.


 

Sztućce Gerlach wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 wyróżniają się oryginalnym wzornictwem oraz niezwykłą trwałością. Każdy produkt objęty jest wieczystą gwarancją, która poświadcza nasze zaangażowanie w tworzeniu sztućców, spełniających wysokie standardy jakości.

Parametry techniczne:
Skład zestawu:
Nóż obiadowy – 6 szt.
,
Widelec obiadowy – 6 szt.
,
Łyżeczka do herbaty - 6 szt.
,
Łyżka obiadowa – 6 szt.
Stan produktu:
Określa w jakim stanie znajduje się produkt.
Nowy
Produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu.
Wieczysta gwarancja Gerlach

Każdy produkt Gerlach objęty jest wieczystą gwarancją, która poświadcza nasze zaangażowanie w tworzeniu sztućców, spełniających wysokie standardy jakości.

Opinie naszych klientów
pixel