Solgaz Gest Control okap - sterowany gestem

  • Inteligentny okap Solgaz Gest Control (opcja okap lub pochłaniacz*) - innowacyjny okap, bezdotykowe sterowany gestem, jedyny taki
Producent: Solgaz
1 799,00 zł
1 699,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Inteligentny okap Solgaz Gest Control

 

Trudno wyobrazić sobie gotowanie bez brudnych rąk – wtedy nie jest łatwo o obsługę sprzętów AGD. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i prezentujemy najnowszy model okapu sterowany gestem. Bezdotykowa obsługa to niekwestionowany komfort i innowacyjne rozwiązanie. Wystarczy poruszyć dłonią, a okap uruchomi się sam. Dajemy Ci niezwykłą wygodę, a przy tym sprzęt wysokiej klasy w minimalistycznej i designerskiej oprawie.Okap szafkowy GEST CONTROL, to jeden z rodzajów okapów, który pozwoli Ci na utrzymanie kuchni w czystości, a przy tym pozbawi pomieszczenie pary i co za tym idzie – zapachów. Trudno ich uniknąć podczas gotowania. Urządzenie zniweluje również problem powstawania tłustych plam i osadów, o które w kuchni nietrudno. Okap szafkowy rozwiąże problemy związane nie tylko z utrzymaniem porządku, ale i uchroni nasze wnętrze przed powstaniem pleśni i grzybów.

 

Sprzęt GEST CONTROL to okap szafkowy. Wyjątkowy design sprzętu i ponadprzeciętny minimalizm podkreślą nietuzinkowy styl Twojej kuchni. Mechanizm urządzenia wkomponowany w meble sprawi, że sprzęt stanie się niemal niewidoczny, przez to nie przytłoczy pomieszczenia, a w sprytny sposób spełni swoją funkcję. Okap szafkowy czarny to idealny element nowoczesnej kuchni.

 

Okap szafkowy wyposażony jest w system GControl – sterowanie gestem. Dzięki temu gotowanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne i idealnie współgra z ruchem dłoni. Wystarczy 1 gest, aby okap spełnił swoją funkcję. Dodatkowo, wyposażony jest w diodę led informującą o aktualnej prędkości. Kolor diody odpowiada konkretnemu poziomowi mocy.

 

Urządzenie sprawdzi się w większości kuchni. Jego wymiary to 597x313x279 mm. Dzięki standardowym wymiarom może efektywnie wkomponować się w większość pomieszczeń. Okap szafkowy powinien być zamontowany na wysokości co najmniej 600 mm nad płytą kuchenną elektryczną i 750 mm nad płytą gazową.

Amatorów dużych i masywnych sprzętów nie brakuje, ale też obecnie panujące trendy stawiają na prostotę i minimalizm. To kryteria, którymi kierujemy się, dokonując zakupu. Okap GEST CONTROL ułatwi Ci utrzymanie pomieszczenia w czystości, nie przytłaczając go dużą obudową. Design okapu szafkowego GEST CONTROL, który zachwyca, wniesie nowoczesny klimat do Twojej kuchni.

 

Główne cechy

 

  • Cicha praca okapu
  • Wysoka wydajność - sięga 700 m3/h
  • Może pracować w trybie okapu lub pochłaniacz*
  • Oświetlenie LED wspomoże tradycyjne oświetlenie w kuchni
  • TIMER - ustawianie czasu pracy
  • Sterowanie gestem lub pilotem (w zestawie)

 


* - opcja dodatkowo płatna

Parametry techniczne:
Oświetlenie:
TAK - LED
Stopnie prędkości wentylatora:
4
Wymiary produktu (w x s x dł cm):
31.3
,
59.7
,
27.9
Wylot:
Okrągły 150 mm
Sterowanie gestem:
TAK
Wydajność wentylatora:
do 700 m3/h
Poziom szumu:
min 50 dB, max 68 dB

24 miesiące - door-to-door - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Gwarancja producenta, serwis w formie DOOR-TO-DOOR (w razie awarii serwis zjawia się u klienta w domu).

Opinie naszych klientów
5/5
Bata, Olkusz
Okap praktycznie niewidoczny o doskonałych funkcjach, które dobrze niwelują zapachy i powodują, że nie trzeba go tak często czyścić dzięki możliwości sterowania gestem.
5/5
Marta, Giżycko
Świetny produkt, z innowacyjną technologią sterowania ręcznego, a do tego po montażu idealnie wtapiający się w otoczenie.
5/5
Maciej, Warszawa
Okap to niedoceniany sprzęt w kuchni. Sporo zmienia w gotowaniu i w samym komforcie przebywania w danym pomieszczeniu. Funkcjonalność sterowania gestami to następny krok na drodze do perfekcji :) Sterowanie jest przez to bardzo funkcjonalne i bardzo wygodne. Dla mnie to rozwiązanie jest wręcz idealne.
5/5
Norbert, Oświęcim
Bardz ciekawe rozwiązanie. Inne niż większosć dostępnych na rynku. Ułatwia niesamowicie zycie i pracę w kuchni. Teraz włączanie okapu to zupełnie inna czynność, niż kiedys. Całkiem przyjemna i innowacyjna :)
5/5
Jacek, Warszawa
Okap bardzo dobry. Funkcja gestów znakomicie ułatwia pracę w kuchni. Nie ważne co ma się w rękach, czy są mokre, brudne czy cokolwiek. Zawsze Okap zadziała na nasze gesty :)
5/5
pixel