Dynaxo DynaCook X4 płyta gazowa NOWY MODEL

 • Dynaxo DynaCook X4 - innowacyjna płyta gazowa, typu 'gaz pod szkłem', posiada wbudowaną funkcję szybkiego zagotowania i wiele innych.
Producent: DYNAXO
4 799,99 zł
4 399,00 zł
/ szt.
Zabezpiecz swój sprzęt przedłuż gwarancję
Bezpieczne zakupy dbamy o Twoje prawa
14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Dynaxo DynaCook X4

Gaz pod szkłem, płyta bez płomieniowa

Płyta Dynaxo DynaCook X4 to nowoczesny design, ekologia, komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania płyty w czystości.

Nowy model to nowe możliwości

 • większa powierzchnia ceramiki,
 • rozmieszczenie palników pozwalające ustawić większe garnki,
 • niższa / cieńsza płyta (7,5cm),
 • nowoczesne, bardziej eleganckie kratki wylotu spalin.

Dynaxo DynaCook X4 posiada 4 aktywne palniki gazowe Flexible Heating Zone (10,5cm, 2x 14cm, 18cm) oraz 2 pola "darmowe" służące do podgrzewania potrawy.

Polski produkt potwierdzony wieloma patentami! Efekt intensywnych i wieloletnich badań nad technologią gazowych płyt ceramicznych – płyta gazowa pod szkłem. Ukrycie palników pod powierzchnią płyty ceramicznej oraz spalanie gazu w wysokiej temperaturze powoduje jego efektywniejsze wykorzystanie, a tym samym większą oszczędność. Dodatkowo jest to rozwiązanie proekologiczne, gdyż w wyniku takiego spalania ilość produkowanego tlenku węgla jest znacznie mniejsza. Rozwiązanie to zapobiega też osadzaniu się tłuszczu i zanieczyszczeń na meblach kuchennych.

>DynaCook w kwestii kosztów gotowania ma przewagę zarówno nad klasycznymi płytami elektrycznymi, jak i indukcyjnymi. Małe, wręcz śladowe zużycie energii elektrycznej, wysoki stopień sprawności procesu spalania gazu, cykliczna praca pól grzejnych oraz pola podgrzewcze sprawiają, że DynaCook X to inwestycja, która niesie długotrwałe oszczędności.

Płyty DynaCook serii X są wyjątkowo trwałe i mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat. Zabudowana zgodnie z instrukcją montażu płyta nie przegrzeje się ani nie pęknie, nawet gdy wylejesz na nią zimny płyn podczas gotowania. Wszystkie komponenty płyt DynaCook serii X pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów.

Dodatkowe funkcje

  • sygnalizacja ciepłego: „h” lub gorącego: „H” pola grzejnego,
  • funkcja szybkiego zagotowania,
  • automatycznego podgrzewania pola grzejnego,
  • zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem płyty,
  • sygnalizacja wypływu gazu,
  • sygnalizacja braku dopływu gazu.

Bezpieczeństwo

DynaCook zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa opisywany przez europejskie normy. Jeśli coś wykipi – płyta zawiadomi o tym za pomocą sygnału dźwiękowego. Nie ma też mowy o przypadkowym uruchomieniu pól grzewczych ani przypaleniu garnków. Zadbaliśmy też, by chronić Twój dom przed ulatnianiem się gazu – zabezpieczenie kontroluje cały proces spalania – a wszelkie nieprawidłowości sygnalizuje na wyświetlaczu.

Czystość

Konstrukcja płyty ceramicznej DynaCook pozwala na proste utrzymanie jej w czystości. Gładka, nieporowata i w pełni ergonomiczna powierzchnia sprawia, że wszelkie zabrudzenia – w tym także rozlane płyny, czy też tłuszcz – mogą być usunięte w łatwy sposób.

Działa na każdy rodzaj gazu

Na ten z sieci miejskiej (ziemny) i z butli (propan – butan lub propan). Dzięki temu sprawdzą się wszędzie, bez konieczności rezygnacji z komfortu przyrządzania posiłków na gazie niezależnie od tego gdzie mieszkasz. Uniwersalność płyty gazowej pod szkłem to jeden z wielu atutów tego rozwiązania. Przy składaniu zamówienia należy określić wybrany rodzaj gazu.

Ekologia

Dzięki precyzyjnie prowadzonemu procesowi spalania gazu w wysokiej temperaturze, płyta DynaCook jest przyjazna dla użytkowników i środowiska. Wytwarza mniej niepożądanych produktów spalania (głównie CO) niż klasyczne płyty gazowe. Odpowiednio skomponowana mieszanka gazowo-powietrzna oraz spalanie gazu w wysokiej temperaturze chronią środowisko przed skażeniem. „Gaz pod szkłem” to czyste gotowanie. Tym samym na meblach kuchennych osadza się mniej oleistych resztek, niemożliwych do uniknięcia podczas używania otwartych, tradycyjnych gazowych kuchenek. Dlatego szklane płyty gazowe doskonale sprawdzają się w przestrzeniach kuchni otwartych, w przypadku których oleiste resztki mogłyby się osadzać nie tylko na wyposażeniu kuchni, ale również salonu i jadalni.

Płyty DynaCook zużywają śladowe ilości prądu (maks. 35 W)

Płyty są zasilane zasilaczem 12 V, który podłącza się do zwykłego gniazdka 230 V. Podłączenie do prądu umożliwia sterowanie płytą za pomocą dotykowego panelu i zasila iskrownik, który automatycznie zapala gaz. Aby płyta była niezależna od przerw w dostawie prądu, należy ją podłączyć do zasilacza awaryjnego UPS. Ta specjalna bateria pozwoli w pełni korzystać z płyty nawet przez kilka dni.

Niezawodność

Statystyki pokazują, że płyty DynaCook serii X są wyjątkowo trwałe i mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat. Zabudowana zgodnie z instrukcją montażu płyta nie przegrzeje się ani nie pęknie. Płyta gazowa pod szkłem jest odporna na „szok temperaturowy”, który może spowodować rozlanie się zimnego płynu na płytę podczas gotowania.

Parametry techniczne:
Producent:
Dynaxo
Rozmiar palników (cm):
10,5-14,5
,
2x 14-18
,
18-22
Wymiary (dł. x szer. x wys. mm):
730x520x75
Moc nominalna (kW):
~ 7,5
Przyłącze gazowe:
R1/2
Gwarancja:
2 lata produkt

24 miesiące - door-to-door - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Gwarancja producenta, serwis w formie DOOR-TO-DOOR (w razie awarii serwis zjawia się u klienta w domu).

Opinie naszych klientów
5/5
Mieczysław, Grabownica Starzenska
Witam jestem użytkownikiem płyty gazowej i jestem zadowolony.
5/5
pixel